All Star-gála: megvan a keret, illetve a kezdőötös

Összeállt az először Rátgéber László irányításával szereplő magyar férfi kosárlabda-válogatott kerete.

2012. Január 30. 13:51, hétfő |

„Ezt a tornát kell sikerrel megvívni”

Az Európa-bajnokság után áprilisban olimpiai kvalifikációs torna, júniusban pedig világbajnoki selejtező vár a magyar férfi kézilabda-válogatottra, melynek idei fő célja, hogy ott lehessen a londoni ötkarikás játékokon.

2012. Január 30. 13:50, hétfő |

Bronzérmet szerzett a magyar versenyző

Nagyváradi Mercédesz bronzérmet szerzett az ifjúsági lányok versenyében az utánpótlás asztalitenisz Európa TOP 10-bajnokságon, a romániai Bodzán (Buzau).

2012. Január 30. 07:50, hétfő |

Mentették, ami menthető

Férfi vízilabda-válogatottunk aranyéremért érkezett Eindhovenbe, az Európa-bajnokságra.

2012. Január 30. 07:48, hétfő |

Djokovics maradt a trónon

A címvédő, a világranglistán éllovas és első helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

2012. Január 29. 17:13, vasárnap |

Vízilabda Eb - Harmadikként zárt a férfiválogatott

A magyar férfi válogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 12-9-re nyert a világbajnoki címvédő olaszok ellen.

2012. Január 29. 14:28, vasárnap |

Miklós a 39. lett, Vonn diadalmaskodott

Miklós Edit a 39. helyen végzett szombaton lesiklásban a női alpesi sízők St. Moritzban zajló Világkupa-fordulóján. A győzelmet az amerikai Lindsey Vonn szerezte meg.

2012. Január 29. 08:02, vasárnap |

Bronzos lányok: férfimunka volt!

Aranyunk már biztos nem lesz, de egy érmünk van az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon: női válogatottunk a szombati bronzrangadón 9-8-ra verte Oroszországot.

2012. Január 28. 14:14, szombat |

Simán nyert, ezzel világelső Azarenka

Az orosz Marija Sarapova felett aratott győzelemnek köszönhetően a fehérorosz Viktorija Azarenka nyerte a női egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

2012. Január 28. 07:13, szombat |

Döntő helyett tanulságok

A harmadik évezredben továbbra sincs magyar Európa-bajnoki győzelem férfi vízilabdában.

2012. Január 28. 07:10, szombat |

Gigászi ütközetben diadalmaskodott Djokovics

A címvédő Novak Djokovics hatalmas csatában, 4 óra 50 perces csatában nyert a brit Andy Murray ellen az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyes pénteki elődöntőjében.

2012. Január 27. 14:27, péntek |

Turco komoly feladat elé állíthatja a fehérváriakat

Marty Turco háromszoros All Star-válogatott kanadai kapussal erősítette meg keretét az osztrák jégkorongligában (EBEL) címvédő Red Bull Salzburg.