Hírek
2012. Szeptember 11. 19:02, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Angliába menekül a pénztelenség elől VV Fecó
Gyári melós lesz.
Elhagyja az országot VV Fecó. Sokáig úgy tűnt, a ValóVilág dumagépe az egyik legsikeresebb karriert építette fel a valóságshow után: éneklésbe kezdett, azonban a lelkesedés idővel alábbhagyott. Fecó nem tudta eltartani családját a zenélésből, a dinnyeszezonnak is vége, így új kereseti forrás után kellett néznie.
„Sziasztok! Milyen érdekes, hogy egy éve szeptember 15-én a beszavazóshow-ra készülődtem a ValóVilágba, most meg pakolok Angliába. De kemény! Nem tudok megülni a valagamon! Hát reszkess Anglia, mert VV Fecó nemsokára ott lesz! – osztotta meg a dumagép a rajongóival a Facebookon. A volt mulatós énekes nemrégiben mesélte el lapunknak, hogy nem jött be neki a zeneipar, sok emberben csalódott, és korántsem olyan jövedelmező szakma az éneklés, mint azt gondolta, ezért kellett dinnyét árulnia a nyáron.
– Egy nap alatt több mint tízezer forint tiszta haszon szokott bejönni a dinnyézésből. Ez egy héten átlagosan hatvanezerre rúg, egy nyár alatt pedig körülbelül félmilliót jelent. Muszáj megállás nélkül dolgoznunk, hiszen jelenleg ez a család fő bevételi forrása – mesélte az Új Ásznak Fecó júliusban. Mivel a dinnyeszezonnak vége, új jövedelemforrás felé kellett néznie a valósághősnek, de szülei egyáltalán nem támogatják terveit, rettentően féltik.
– A testvérem egy hét múlva utazik Angliába. Bevallom őszintén, a család nem örül ennek – kezdte lapunknak Endre.
– Sajnos Fecó nem tudott elhelyezkedni itthon, és pénzre van szükségük, így az utazás maradt az egyetlen megoldás. A sógornője már régebb óta dolgozik kint, ő csábította Fecót is, hogy próbáljon szerencsét. Gyári munkás lesz. Ha bejön neki az angliai élet, akkor három hónap múlva kiviszi Angélát és a gyereket is – folytatta a dumagép testvére.
– Anyukánk retteg, hogy alig fogja ezentúl látni Fecót a hatalmas távolság miatt, és a repüléstől is nagyon félti. Egyetlen dologgal lehetett megnyugtatni: elmagyarázta neki a testvérem, hogy ha összejön neki a kinti munka, akkor anyagilag bennünket is tud majd támogatni – tette hozzá Endre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
