Hírek
2022. November 19. 07:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Az OTP Bank nevével visszaélő kérdőíves csalás terjed a közösségi médiában
Internetes bűnözők az OTP Bank nevével visszaélve online kérdőíves csalással akarnak ügyféladatokhoz jutni - közölte az OTP pénteken az MTI-vel.
A pénzjutalmat ígérő hirdetések olyan honlapra visznek tovább, ahol az elkövetők internetbanki belépőadatokat, levélfiók-címeket és telefonszámokat próbálnak megszerezni. A csalás néhány napja terjed a világhálón - írták.
Az OTP kiemelte, hogy nem hirdet a közösségi médiában pénzjutalommal járó ügyfélfelmérést, a hirdetésben szereplő adatokat soha nem kéri felmérésekhez, internetbanki belépésre sem irányítja át az ügyfeleit. A hamis kérdőívet tartalmazó oldal linkje https://otpbank-survey.com/login.html, de ez a hirdetés szövegével együtt változhat - olvasható a közleményben.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
