Hírek
2013. December 02. 09:07, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetek nehezítik a közlekedést az M0-s Pest megyei szakaszán
Két baleset is történt az M0-s autóút Pest megyei szakaszán az 56-os kilométernél, egy pedig az M0-s és az M6-os autópálya csomópontja közelében hétfő reggel, ezeken a helyeken lelassult a haladás - közölte az autópálya-kezelő diszpécsere az MTI-vel.
Az M0-s 56-os kilométerénél mindkét oldalon két-két személyautó ütközött össze. Senki sem sérült meg, de a belső sávokat lezárták, emiatt kisebb dugó alakult ki.
Az M0-s és az M6-os csomópontjában szintén baleset történt, a részletekről az MTI egyelőre nem kapott információt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

