Hírek
2020. Május 06. 07:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Folytatja ötnapos ülését az Országgyűlés
Az Országgyűlés szerdán tárgyal a Kúria, az Országos Bírósági Hivatal (OBH) és az ügyészség 2018-as beszámolóiról.
A hétfőn kezdődött ülés harmadik ülésnapja reggel 9 órakor kezdődik, a képviselők ekkor a magyar sport napjára és a Jászkun önmegváltásra emlékeznek.
Az első napirendi pontban a Kúria elnöke számol be szervezete jogegység-biztosítása és az önkormányzati normakontroll körében végzett tavalyelőtti tevékenységéről.
Ezt követi az OBH vezetőjének, majd a legfőbb ügyész 2018-as beszámolója.
A parlament csütörtökön négy javaslat tárgyalásával folytatja aktuális ülését, amely május 11-én, hétfőn ér véget, amikor újra azonnali kérdések és válaszok hangoznak el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.

