Hírek
2022. Október 21. 08:29, péntek |
Belföld
Forrás: NAV
Gumimatracon próbáltak az országba csempészni több tíz milliónyi csempészcigit
Az ukrán-magyar zöldhatáron tartottak közös ellenőrzést a pénzügyőrök és a rendőrök, amikor egy, a Tiszán úszó matracra lettek figyelmesek.
A gumimatrachoz becsomagolt dobozokat kötöttek, amelyekben csempészcigaretta lapult. A NAV munkatársai követték a sodródó matracot és csónakkal a partra húzták. A csomagok mintegy 10 ezer doboz adózatlan dohányt rejtettek.
A füstölnivalót lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
