Hírek
2021. Április 05. 13:09, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Herbálra cserélték a zsákmányt a tinédzser útonállók
Két fiatalkorú fiú támadt három másikra Miskolcon. A támadókkal szemben a rendőrség rablás miatt indított eljárást.
Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 17 éves fiatalemberrel, és 15 éves társával szemben. A gyanúsítottak április 3-án 19 óra körül Miskolc belvárosában leszólított három tizenéves fiút, hogy pénzt kérjenek tőlük. Az útonállók agresszív fellépése miatt a sértettek közül ketten el tudtak szaladni, míg harmadik társuk a fenyegetés hatására odaadta nekik márkás hangszóróját – közölte a rendőrség.
A bejelentést követően a rendőrök rövid időn belül azonosították, majd pár órán belül a Sajólád és Felsőzsolca közötti útszakaszon elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható két fiút.
A Miskolci Rendőrkapitányságra előállított, majd őrizetbe vett gyanúsítottak a kihallgatásukon egyebek között elmondták, hogy zsákmányukat úgynevezett „herbálra” cserélték. A nyomozás eredményeként a rendőrök lefoglalták a hangszórót, az ügyben még további nyomozati cselekmények várhatóak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
