Hírek
2012. Március 06. 07:21, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Ingyen szórakozhatnak a nők
Csütörtökön, a nőnapon ingyen tekinthetik meg a gyengébb nemhez tartozók a Miskolc–Ferencváros ob I-es jégkorong-elődöntőt.
A borsodi klub hétfői tájékoztatása szerint eleve óriási az érdeklődés a csütörtöki, illetve a vasárnapi találkozó iránt, ezért a vezetők ajánlják, hogy az érdeklődők elővételben vásárolják meg a jegyeket.
A párharc az egyik fél harmadik sikeréig tart. Csütörtökön és vasárnap Miskolcon, pénteken pedig Pesterzsébeten lesz meccs. Ha szükséges, március 12-én és 14-én is összecsapnak a csapatok. A másik ágon a Dab.Docler és a címvédő Sapa Fehérvár AV19 találkozik.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
2025. Október 28. 07:20, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Támogatják az osztályozó bevezetését a klubvezetők
A labdarúgó NB I-ben szereplő klubok vezetői támogatják, hogy a magyar szövetség (MLSZ) vezesse be ismét az osztályozót az élvonal és a másodosztály között.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Sport
Rövidpályás úszó-vk – Kós Hubert 100 méter háton is világcsúcsot úszott
Kós Hubert 100 méteres hátúszásban világcsúcsot ért el a rövidpályás világkupa-sorozat harmadik, torontói állomásának szombati zárónapján.

