Hírek
2017. November 23. 07:19, csütörtök |
Belföld
Forrás: met.hu
Ismét durva ködre figyelmeztetnek

Sűrű ködre kell számítani az ország több megyéjében is csütörtökön.
Az ország északkeleti felében, illetve északon sokfelé képződött sűrű köd, egyes megyékben kiterjedt sűrű köd. A délelőtti órákban a köd fokozatos ritkulása várható, legtovább az északkeleti országrészben számíthatunk előfordulására a nap folyamán, de síkvidéken általában már itt sem lesz sűrű. Várhatóan pár 100 méter felett valószínű a látástávolság – közölte a meteorológiai szolgálat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.