Hírek
2018. Január 20. 09:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kábítószereket és több millió forintot találtak egy fővárosi sírásónál
Két és fél ezer adagnak megfelelő kábítószergyanús anyagot foglaltak le és több millió forintot találtak a rendőrök egy budapesti sírásónál - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon szombaton.
A XVIII. kerületi rendőrkapitányság kábítószer-terjesztés bűntettének megalapozott gyanúja miatt eljárást indított egy pestszentlőrinci férfi, a 49 éves K. L. ellen - írták.
A férfi XVIII. kerületi lakásán január 18-án házkutatást tartottak a nyomozók, és lefoglaltak 2500 adag kábítószergyanús anyagot, 154 tablettát, növényőrlőket és mérleget. Az 1608 gramm növényi származékot, a 791 gramm fehér port és a tablettákat szakértő vizsgálja.
Az egyik fővárosi temetőben dolgozó férfi ottani öltözőszekrényéből három és fél millió, az otthonából pedig több mint négymillió forint került elő. K. Lászlót - akit a házkutatással egy időben a munkahelyén fogtak el - őrizetbe vették, gyanúsítottként hallgatták ki és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
