Hírek
2018. Június 01. 09:16, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Kiscicákat mentettek az autópálya-rendőrök – sőt állományba is vették őket – FOTÓK
Egy zajló akció során három szürke mozgó foltot vett észre az árokban a minap az M5 autópályán az M3 Alosztály két járőre, Szolga Dávid főtörzsőrmester és Soós Roland főtörzsőrmester.
Valószínűleg nemrég rakták ki az állatokat, akiket nem hagytak a napon, a papírdobozt maguk elé véve, elvitték a parkolóba. Némi meglepetést okoztak a nyávogva érkező motorok kollégáiknak.
A három kiscicát a jelenlévő alosztályok örökbe fogadták. Szolgálatukat próbaidős egérügyi szakértőként kezdték meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld
Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai
Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

