Hírek
2021. Október 12. 08:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 17 beteg, 455 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Tizenhét, többségében idős, krónikus beteg meghalt és újabb 455 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu kedden,
kiemelve: eddig 5 911 737 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 682 396-an a második, 911 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 829 911-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 320-ra, a gyógyultaké 789 322-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 10 269. Kórházban 733 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 110-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 6692-en vannak, a mintavételek száma 7 079 804.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.

