Hírek
2021. Február 21. 09:43, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 47 beteg, 2912-vel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 47, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 2912 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu vasárnap.
A kormányzati portálon azt írták: 403 023-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 14 299-re emelkedett, a gyógyultak száma 306 621.
Az aktív fertőzöttek száma 82 103. Kórházban 4233 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 366-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 27 179-en vannak, a mintavételek száma 3 503 611-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

