Hírek
2020. Augusztus 14. 16:02, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Nagyszülei kertjében termesztette a kábítószert - VIDEÓ
A Sümegi Rendőrőrs munkatársai elfogtak egy 43 éves helyi lakost, büntetőeljárás indult ellene.
A Tapolcai Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 43 éves sümegi lakos ellen - közölte a rendőrség.
A férfi Sümegen, nagyszülei házának kertjében termesztette a kábítószert. A Sümegi Rendőrőrs munkatársai az elkövetőt 2020. augusztus 12-én délelőtt a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták. A férfi elismerte a bűncselekmény elkövetését. Kihallgatása során elmondta, hogy a kábítószermagokat külföldön vásárolta, majd ő maga ültette el és folyamatosan gondozta a kikelt növényeket.
A házkutatás során az ingatlan udvarának hátsó részében összesen 10 tő, különböző fejlettségi állapotú kábítószergyanús növényt találtak és foglaltak le a tapolcai rendőrök, valamint a tároló helyiségből további 6 tő szárítás alatt álló növény került elő. Az elkövető sümegi tartózkodási helyén is több tételnyi kábítószergyanús szárított növényt foglaltak le a nyomozók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
