Hírek
2018. Július 13. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Napsütéses idő várható a hétvégén

Napsütéses idő várható a hétvégén, csak néhol lehet zápor. Emellett többfelé 30 fokos meleg lesz, de élénk, helyenként erős lesz a szél
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken túlnyomóan napos idő valószínű csapadék nélkül, de a szél megélénkül, többfelé megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet 12-18, a legmagasabb hőmérséklet általában 27-30 fok között alakul.
Szombaton és vasárnap nagyrészt napos idő várható, de néhol kialakulhat zápor, esetleg zivatar. A szél továbbra is élénk, helyenként erős lesz. Szombaton a leghidegebb órákban 12-18, vasárnap 13-19 fok lesz. Szombaton napközben 26-31, vasárnap 25-30 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 29. 07:56, vasárnap | Belföld
Júniustól egyszerűbb a 14 év alatti gyermekek díjmentes utazása
Szülők kérték - mi teljesítettük! 2025. június 21-től egyszerűbbé vált a 14 év alatti gyermekek díjmentes utazásának igazolása a MÁV-csoport járatain - írta a MÁV-csoport vezérigazgatója szombaton a Facebook-oldalán.
2025. Június 29. 07:55, vasárnap | Belföld
NKFH: francia poharas joghurtot hívtak vissza a forgalomból törött üveg miatt
Törött üvegdarab fordulhat elő a Beillevaire márkájú francia \"hagyományos\" vagy \"ínyenc\" joghurt, natúr és gyümölcsös változataiban - közölte a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) szombaton.
2025. Június 29. 07:52, vasárnap | Belföld
Budapest Büszkeség - A szeretetről és a szabadságról beszéltek a rendezvény szónokai
A szeretetről, a szabadságról és a sokszínűségről beszéltek többek között a Budapest Büszkeség elnevezésű rendezvény szónokai szombaton a fővárosi Műegyetem rakparton.
2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre