2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Hírek

2011. December 06. 20:40, kedd | Sport

NB1 Női amatőr bajnoki mérkőzés eredménye

Kanizsai Vadmacskák SE Női NB1 amatőr csapata hétközben kedden Pécsett lépett pályára az Autópark PVSK otthonában bajnoki mérkőzésen.
Az agresszívan védekező hazai csapat ellen nehezen lendültünk játékba, de a második negyed közep

Autópark PVSK - KANIZSAI VADMACSKÁK SE 44- 78 / 9-14, 10-24, 6-16, 19-24/
FUISZ 27/3, KISS 24, Olasz 4, Jurkó 6, Fekete 13/3.
Csere: Hegyi 4, Jagarics-, Oros-, Rajkai-, Nagy -.

Mérkőzés elején nehezen lendültünk játékba az agresszíven védekező pécsi csapat ellen. Fekete és Fuisz pontjaival a negyed végén öt pontos előnyünk volt.
Folytatásban a hazaikat kezdtek pontosabban és átvették a vezetést. Negyed harmadik percétől védekezést váltottunk és 19-2 eredményt produkáltunk. Fuisz és Kiss pontjaival negyedet már 19 pontos előnnyel zártuk.
Nagyszünet után továbbra is sikeres volt egészpályás letámadó védekezésünk. Megszerzett labdákból gyors, könnyű kosarakat tudtunk elérni, és tovább nőtt a különbség a két csapat közt.
Záró negyed közepén Fuisz és Fekete pontjaival már 30 pontra nőtt a különbség, és játéklehetőséget kaptak az addig kevés időt pályán töltő játékosaink is.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 02. 06:46, csütörtök | Sport

Férfi kézilabda BL - Dániai vereségével kiesett a Veszprém

A Telekom Veszprém nem jutott tovább a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, mivel 33-28-ra kikapott a dán Aalborg HB otthonában a szerdai visszavágón.

2024. Május 01. 11:47, szerda | Sport

Eszter & Csabi a Rally Hungary-n

2024 első ORC futamán, a Rally Hungary-n láthattuk porolni a Esztert a jobb1-ben, és Csabit a megszokott bal1-ben.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Sport

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 19:14, kedd | Sport