Hírek
2023. Június 23. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: nem jelölt allergéneket tartalmazhat az epres 7 Days Croissant
Nem jelölt mogyoró- és tejallergént tartalmazhat a 2023.08.31. minőségmegőrzési idejű epres 7 Days Croissant, amit ezért visszahívtak a forgalomból - olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-Biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján.
A forgalmazó Mondelez Hungária Kft. bejelentése szerint fennáll a lehetősége, hogy a 7 Days Croissant strawberry 60 g/ epres epertöltelék helyett mogyorótölteléket tartalmazhat.
A Nébih azt kéri, hogy aki erre érzékeny, ne fogyasszon belőle.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 07:20, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter lemondott a parlamenti mandátumáról
A BYD-tól kapott ajánlatot a korábbi miniszter, ezért lemondott mandátumáról és távozik a politika világából.
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
