Hírek
2016. Május 31. 07:40, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szíven szúrtak egy szolnoki nőt - belehalt a sérüléseibe
Mellkason szúrtak egy nőt hétfő délután a szolnoki Széchenyi-lakótelepen, az 52 éves áldozat belehalt sérüléseibe. A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit három órán belül elfogták
- közölte a mentőszolgálat és a rendőrség. Kardos József, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) Észak-alföldi Mentőszervezet Jász-Nagykun-Szolnok megyei kirendeltségének vezető mentőtisztje a szolnoki Amadeus Rádió információját az MTI-nek megerősítve elmondta: az áldozat szívéig hatolt a szúrás.
Tájékoztatása szerint a mentők rendkívül komoly beavatkozásokat végeztek a helyszínen, mindent megtettek, de az áldozat életét nem sikerült megmenteni.
A rendőrség a honlapján azt közölte: egy szolnoki lakásban megszúrtak egy 52 éves nőt, aki a helyszínen életét vesztette. Az első orvosszakértői vélemény és a rendőrök által beszerzett információk alátámasztották, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett. A szolnoki rendőrök a bejelentést követő három órán belül elfogták a város területén a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 47 éves szolnoki lakost.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
