Hírek
2022. Szeptember 05. 09:42, hétfő |
Belföld
Forrás: MÁVINFORM
Tragédia! Heten haltak meg egy vasúti átjáróban
Személyautó ütközött motorvonattal a vasúti átjáróban.
FRISSÍTÉS:A jelenleg is folyamatban lévő szemle során kiderült, hogy a kocsiban - egy Opel Corsában - heten utaztak, és az ütközést senki nem élte túl. Így a történteknek összesen hét halálos áldozata van.
Vonat ütközött össze egy autóval Kunfehértó közelében, a helyszínelés és műszaki mentés végéig Kiskunhalas és Kunfehértó között nem járnak a szerelvények, pótlóbusz viszi az utasokat – közölte a Mávinform.
A baleset egy földúton történt, ahol fénysorompó sem volt, csupán egy andráskereszttel megjelölt vasúti átjáró.
A rendőrség a balesetről azt közölte, hogy az autó sofőrje és négy utasa a helyszínen meghalt. A MÁV szerint a vonat utasai közül senki nem sérült meg, azonban a mozdonyvezetőt könnyű sérülésekkel szállították kórházba. A baleset egy sorompó nélküli, andráskereszttel megjelölt vasúti átjáróban történt. A katasztrófavédelem azt írta, hogy egy 2 kocsiból álló motorvonattal ütközött a személyautó.
Fotó: Rendőrség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.

