Hírek
2013. Július 31. 13:46, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Tűzoltóautó és személygépkocsi ütközött a 311-es úton Göbölyjáráson
Tűzoltóautó és személygépkocsi ütközött szerdán délben a 311-es úton Göbölyjáráson, a tűzoltóság járműve felborult – közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Spitz Alexandra elmondta, hogy a baleset Farmos és Nagykáta között, a Tápiószentmártonhoz tartozó Göbölyjáráson történt a Nagykátai Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság gépjárműfecskendős járművével.
A tűzoltóautó szabályosan haladt, és az ütközés következtében árokba borult. Két hivatásos tűzoltó könnyebben megsérült, őket megfigyelésre kórházba szállította a mentőszolgálat - közölte.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
