Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2021. Október 28. 13:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Üvegdarabok miatt instant levest vontak ki a forgalomból

Üvegdarabok miatt instant levest vontak ki a forgalomból

Instant tésztalevest vont ki a forgalomból a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih), mert a termékben üvegdarabok fordulhatnak elő.

A hivatal honlapján olvasható tájékoztatás szerint a termék neve Mama, Instant noodles with tom yum pork flavour 60g, forgalmazója, az XL CWB Market Kft. vásárlói tájékoztatót helyezett ki az üzletekben.

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a 1D4SD11b tételazonosítójú, 28/04/2022 minőségmegőrzési idejű azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.

Címkék: üveg, forgalom, leves, Nébih

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".