Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2013. Július 14. 05:00, vasárnap | Sport
Forrás: MTI

Vadnai Jonatán ifjúsági világ- és Európa-bajnok lett

Vadnai Jonatán ifjúsági világ- és Európa-bajnok lett

A 15 éves Vadnai Jonatán aranyérmet nyert a Balatonfüreden szombaton befejeződött vitorlázó Laser 4.7 ifjúsági világ- és Európa-bajnokságon.

A Balatonfüredi Yacht Club versenyzője az U16-os korosztályban győzött, az U18-asok között pedig ezüstérmes lett, miután a szombaton rendezett két döntő futamban elért eredményeivel a hetedik helyről jelentősen előrelépett. A fiúknál az U18-as versenyt a török Anil Cetin nyerte egyetlen ponttal előzve Vadnait a 48 ország 247 indulóját felvonultató mezőnyben.
A nőknél Virág Flóra szintén kiváló szombati teljesítményével került az élcsoportba, ugyanis ezúttal egy-egy második és harmadik helyet gyűjtött, ezáltal az összetett 32. helyéről a hetedikre jött fel. A 15 éves Érdi Anna végül az U18-asoknál a 11. helyen végzett a 124 fős mezőnyben, míg az U16-osok között ötödik lett. Az élen a spanyol Silvia Morales Gonzalez végzett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe

A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport

Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón

Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport

Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München

A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.

2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport

Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.

A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.