Városlista
2025. november 1, szombat - Marianna

Hírek

2022. Augusztus 17. 11:09, szerda | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Zárkatársai ölhettek meg egy fogvatartottat Budapesten

Zárkatársai ölhettek meg egy fogvatartottat Budapesten

Megöltek egy fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben, a rendőrség az elhunyt két zárkatársát gyanúsítja a bűncselekmény elkövetésével

- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon. A közlemény szerint kedd reggel holtan találtak az őrök egy 36 éves fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben. Az előzetes adatok idegenkezűségre utaltak, a soron kívül elvégzett igazságügyi boncolás megerősítette, hogy a férfi halálát bántalmazás okozta.

Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt folytat nyomozást - írták. Hozzátették: az elhunyt két zárkatársát, egy 27 és egy 39 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon

Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek

2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat

Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.

2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld

Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj

Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.